URIAGE BARIEDERM масло за стрии 100ml

Категорија: SKU: URIAGE-73

795 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Uriage Bariederm CICA-OIL масло за стрии и белези за секој тип на кожа 100ml.

Наменето е за масажа на стрии и неправилности на кожата.

Нанесете два пати во денот на делот со стрии и лузни со нежна масажа,користејќи кружни движења додека целосно се абсорбира.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BARIEDERM масло за стрии 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products