URIAGE BABY сет CREME LAVANT 500ml + крем за лице 40ml

1,159 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE CREME LAVANTE пенеста емулзија за миење на чувствителна кожа 500ml.
Наменета за миење на осетлива кожа на лице,тело и коса. Содржи URIAGE термална вода, без сапун.

URIAGE CRÈME за секојдневна нега на кожата на лицето, за нормална, чувствителна и
дехидрирана кожа. Лесно се нанесува, брзо се впива и не остава масни траги на кожата. Нанесете наутро и/или навечер на сува и чиста кожа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE BABY сет CREME LAVANT 500ml + крем за лице 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products