URIAGE термална мицеларна вода (сина) 250ml

Категорија: SKU: URIAGE-130

580 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

URIAGE термална мицеларна вода за нормална и сува кожа 250ml.

Употреба: Исчистете го лицето со блазница натопена со мицеларната вода. Не треба да се мие. Погодна за лице и очи.

Хипоалергено.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE термална мицеларна вода (сина) 250ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products