URIAGE сет Xemose oil balm 500ml + Xemose cleansing oil 200ml

1,120 ден

999 на залиха

Опис

Uriage Xemose oil balm 500ml + Xemose cleansing oil 200ml ГРАТИС!!!

Xemose oil balm е смирувачки балзам против чешање ги обновува липидите и длабоко ја храни и штити кожата до 48 часа. Се употребува за многу сува кожа на лице и тело. Оваа формула формра немастен заштитен филм за долготрајна удобност.

Xemose масло за капење и смирување на кожата на лице и тело за сува и многу сува кожа ја заштитува кожата од сушење и го смирува чешањето

– Двете формулации може да се употребуваат за бебиња, деца и возрасни.
Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products