URIAGE патувачки сет за хигиена

900 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Сет за патување за хигиена на Uriage овозможува да ги понесете сите ваши неопходни преоизводи на Uriage за време на викендите и празниците.

Сетот вклучува: Uriage термална мицеларна вода за нормална до сува кожа 50 ml, крем за чистење Uriage 50 ml, термална вода Uriage 50 ml, пилинг за лице Uriage 15 ml, крем Light Water Uriage 15ml.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE патувачки сет за хигиена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products