URIAGE гел за пилинг на лице 50ml

Категорија: SKU: URIAGE-94

620 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Благодарение на хемискиот пилинг и микрочестичките, нежно ги отстранува мртвите клетки за да стимулира обновување на површинскиот слој на кожата. Ослободена од вишок површински мртви клетки, кожата добива здрава, мазна текстура и е подготвена за подобро и полесно продирање на активните состојки од серумите или кремите за нега.

Нанесете на лицето еднаш или двапати неделно и нежно масирајте, со избегнување на контурите околу очите. Исплакнете темелно со вода.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “URIAGE гел за пилинг на лице 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products