U – Силиконски влошки за пета – L/M/S

Категорија: SKU: MPRO-285

500 ден

(0 reviews)

Пред испорака ќе ве контактираме телефонски за потврда на нарачката

999 на залиха

Опис

Силиконски влошки со отвор на петата. Го апсорбираат притисокот од телесната тежина врз петата и ја растеретуваат Ахиловата тетива.
Се пребришува со влажна крпа.
ПРЕПИШУВА | Ортопед или Физијатар

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “U – Силиконски влошки за пета – L/M/S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products