TOOTHPOP Lolli Sugarfree

Категорија: SKU: LBLL-4

36 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

🎈 Ксилитол и стевиа: најдобрата замена за шеќер помеѓу сите засладувачи
🍊 Витамин C и Витамин D
🍡 100% природни бои
🍏 Само 14kcal
🍭 Парчиња вистинско сушено овошје (јагода, малина, лимон)

Toothpop се првите здрави лижавчиња, без шеќер, со природно овошје и витамини. Што НЕ содржат?
❌ Шеќер
❌ Вештачки ароми
❌ Вештачки бои
❌ Конзерванси
❌ Глутен и лактоза
❌ ГМО Додаток во исхраната. За деца постари од 3 години. Чувајте го производот на суво и ладно место, надвор од дофат на мали деца.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “TOOTHPOP Lolli Sugarfree”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products