Tommee Tippee цуцла лажливка 0-6 м (2/1)- Anytime

Категорија: SKU: TOTI-19 Ознаки: , ,

370 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Tommee Tippee ортодонска цуцла лажливка.
Формата на цуцлите е симетрична и реверзибилна со што го олеснува држењето во уста и новороденчињата ја прифаќаат при првата употреба.
Препорачано за возраст од 0-6 месеци.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tommee Tippee цуцла лажливка 0-6 м (2/1)- Anytime”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products