Tiziano Bonini Napoli 1 kg еспресо зрно

Категорија: SKU: 98409

880 ден

(0 reviews)

Опис

Наполи, тајната на еспресо мајсторот Тизиано Бонини.

Пржено на многу ниска температура ,многу бавно за да се задржат вистинските класични ноти на еспресото како и да се задржи природниот кофеин.

Еспресо со богата и густа крема со боја на карамела.

Еспресо со сертификат Espresso Italiano.

Идеално еспресо за инстантно будење.

Made in Italy 🇮🇹

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tiziano Bonini Napoli 1 kg еспресо зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products