Tiziano Bonini Dolce Gusto Gin seng макијато/капучино 10 пар.

Категорија: SKU: 104145

180 ден

(0 reviews)

Опис

Идеална комбинација на кафе со млеко и додадот на жен шен. Дава природна енергија која ќе ве одржи во текот на целиот ден.

Прекрасна крема со карамела и ванила вкус. Се служи како капучино. Не е потребна дополнителна капсула.

Компатибилно со сите Долче Густо кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tiziano Bonini Dolce Gusto Gin seng макијато/капучино 10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products