Tiziano Bonini Dolce Gusto Classico еспресо 10 парчиња

Категорија: SKU: 104106

149 ден

(0 reviews)

Опис

Еспресо со висока содржина на Арабика и мал додаток на Робуста зрна. Нежно, кремасто со овошни ноти.

Made in Italy🇮🇹

Компатибилно со сите Долче Густо кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tiziano Bonini Dolce Gusto Classico еспресо 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products