Tiziano Bonini Dolce Gusto Caffe Latte 10 пар.

Категорија: SKU: 104104

189 ден

(0 reviews)

Опис

Вкусно Италијанско Лате со само една капсула и еден клик. Не е потребна дополнителна капсула.

🇮🇹Made in Italy🇮🇹

Компатибилно со сите Долче Густо кафемати.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tiziano Bonini Dolce Gusto Caffe Latte 10 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products