Tazza d’ Oro 90% Арабика 1 kg зрно

Категорија: SKU: 98542

680 ден

(0 reviews)

Опис

Непроменета рецептура веќе 90 години од самото формирање на Караро.

Содржи 8 различни спешлти Арабики вкупно 90% и 10% 4 типа на робуста.

 

Официјален линк:

https://carraro1927.com/en/prodotti/tazza-doro-coffee-beans-1000-g/

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Tazza d’ Oro 90% Арабика 1 kg зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products