SWISS ENERGY BALSAM VENOTON 40ml

480 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Swiss Energy балсам ВЕНОТОН

8 швајцарски билки + витамини Е + кофеин + ментол + есенцијално масло од егзотична вербена („Litsea cubeba“) + екстракт од алги + екстракт од коњски костен + ескин

Го зголемува тонот на венскиот ѕид

Спречува едема

Ја подобрува микроциркулацијата

Го стимулира клеточниот метаболизам

Количина: 40 ml

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “SWISS ENERGY BALSAM VENOTON 40ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products