Starbucks Medium Pike Place еспресо зрно х200 гр.

Категорија: SKU: 99072

350 ден

(0 reviews)

Опис

 

Официјален линк:  https://www.starbucksathome.com/gb/products/starbucks-pike-place-whole-bean-coffee

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Starbucks Medium Pike Place еспресо зрно х200 гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products