Starbucks Blonde Veranda мелено еспресо 200 гр.

Категорија: SKU: 99067

350 ден

(0 reviews)

Опис

 

 Официјален линк: https://www.starbucksathome.com/gb/products/starbucks-veranda-blend-ground-coffee

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Starbucks Blonde Veranda мелено еспресо 200 гр.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products