Speaker Marshall STANMORE II Bluetooth White

21,980 ден

(0 reviews)

Опис

Speaker Marshall STANMORE II Bluetooth White

FREQUENCY RANGE: 50–20,000 Hz ADJUSTABLE BASS AND TREBLE CONTROLS: Fine-tune your music using the analogue controls on your speaker STEREO/MONO: Stereo MAXIMUM SOUND PRESSURE LEVEL: 101 dB @ 1 m CABINET PRINCIPLE: Bass-reflex POWER AMPLIFIERS: One 50 Watt Class D amplifier for the woofer, Two 15 Watt Class D amplifiers for the tweeters TOP PANEL CONTROLS: Source button, Volume control knob, Bass control knob, Treble control knob, Play/Pause button, Power lever WIRED CONNECTIVITY: 3.5 mm input, RCA input WIRELESS CONNECTIVITY: Bluetooth 5.0 with Qualcomm aptX PHYSICAL UNIT DIMENSIONS: 350 x 195 x 185 mm WEIGHT: 4.65 kg COLORWAYS: Black INCLUDED IN THE BOX Stanmore II Bluetooth speaker Quick start guide Legal and safety information Mains lead POWER MAINS INPUT VOLTAGE: 100–240 V MAINS FREQUENCY: 50/60 Hz

Гаранција: 12 месеци

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

Бидете во чекор со вашата продавница

Лесно следете ги нарачките на клиентите и растот на продажбата преку вашата контролна табла достапна на PC, таблет или телефон.

Исплата за продажба

Исплатата за вашите нарачки ја добивате веднаш при преземањето на нарачката од кај вас, а доставата препуштете ја на TaxiHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Speaker Marshall STANMORE II Bluetooth White”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

KristijanHubСè уште нема оценки!
Visit Store
More Products