Seta ECE 100% arabika 50 par

Категорија: SKU: 98406

750 ден

(0 reviews)

Опис

Спој на две најексклузивни арабики, Јамајка-кралот на кафето и Колумбија.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Seta ECE 100% arabika 50 par”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store

Product Enquiry

More Products