Safari Special Edition 10 парчиња

Категорија: SKU: 98458

149 ден

(0 reviews)

Опис

Еден од најретките миксови помеѓу Арабика и Робуста.

50% ретка Арабика од Танзанија и 50% Робуста од Уганда.

Just a sip gets you lost in the magic of Africa (50%Tanzania and 50% Uganda). An intense and decisive blend with a zest of fruit to fulfil the palate.

Кофеин индекс: 7/10

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Safari Special Edition 10 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products