Roma 1 kg еспресо зрно

Категорија: SKU: 98408

550 ден

(0 reviews)

Опис

50% Арабика 50% Робуста

Made in Italy🇮🇹

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Roma 1 kg еспресо зрно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products