Ristora Dolce Gusto Cortado Макијато/капучино х25 капсули

Категорија: SKU: 98996

330 ден

(0 reviews)

без шеќер-без глутен

Опис

Макијато/Капучино од нај големиот производител на топли напитоци во Италија Ристора.

-без глутен

-без шеќер

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Ristora Dolce Gusto Cortado Макијато/капучино х25 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products