RILASTIL Xerolact PB балзам 200ml

Категории: , SKU: RLSTL-26

1,250 ден

999 на залиха

Опис

Rilastil Xerolact PB е интензивен мелем кој ја навлажнува, поправа и ја враќа идеалната удобност на кревката кожа.

Обезбедува интензивна хидратација, додека ја негува и измазнува кожата.

Олеснува иритација, непријатност и чешање (чешање), моментално и трајно.

Спречува сувост и промовира природна регенерација на кожата.

Како да се користи: Нанесете 1 до 2 пати на ден на цело тело, по можност после капење или туширање.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products