Rilastil (Xerolact) Atopic mousse – заштитна емулзија во форма на пена

Категорија: SKU: SLVS-19 Ознаки: ,

1,250 ден

(0 reviews)

• За секојдневна употреба.

999 на залиха

Опис

Заштитна емулзија во форма на пена. Овозможува длабоко хидрирачко дејство, ребаланс на бариерата.
• Богат а со омега 3, 6, 9, ниацинамид, пантенол, калиум глициринизат и хијалуронска киселина. • Превенција од атопија во ремисија. • Идеално за секојдневен третман.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Rilastil (Xerolact) Atopic mousse – заштитна емулзија во форма на пена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store

Product Enquiry

More Products