RILASTIL XEROLACT течна хидратантна емулзија за тело 12% 250ml

Категории: , SKU: RLSTL-27

1,230 ден

999 на залиха

Опис

Течна хидратантна емулзија за тело. Со смирувачко дејство и обновување на липидите на кожата.

• 12% Натриум лаактат, натриум ДНА, шеа путер.

• За сензитивна, ксеротична кожа и локализирана хиперк

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products