Pohovani daski – paket za 30 lica

13,300 ден

(0 reviews)

• 4 поховани даски ♨️♨️♨️♨️
( поховани зденки,кашкавал,тиквици,
кромид,пирошки,крокети,пилешки прсти,плескавица,тартар сос)
• 3 ладни ордевери
(Пршут,чајна,кулен,врат,шунка,кашкавал,
крекери,маслинки,декорации)
• 6кг месо 🥩🍗
– ребро
– ражниќ
– колбас
– ќебап
– поховани копанчиња
– полнет стек
• 15канапеи и 3 бурита 🌯
• 30 колачи 🧁
• 3кг домашни кифли 🥐
• 3кг салата по избор 🥗
(руска,пилешка,француска)
👉ГРАТИС дупла порција пирошки
👉ГРАТИС дупла порција пилешки прсти
👉ГРАТИС дупла порција поховани копанчиња

Опис

Pohovani daski – paket za 30 lica

• 4 поховани даски ♨️♨️♨️♨️
( поховани зденки,кашкавал,тиквици,
кромид,пирошки,крокети,пилешки прсти,плескавица,тартар сос)
• 3 ладни ордевери
(Пршут,чајна,кулен,врат,шунка,кашкавал,
крекери,маслинки,декорации)
• 6кг месо 🥩🍗
– ребро
– ражниќ
– колбас
– ќебап
– поховани копанчиња
– полнет стек
• 15канапеи и 3 бурита 🌯
• 30 колачи 🧁
• 3кг домашни кифли 🥐
• 3кг салата по избор 🥗
(руска,пилешка,француска)
👉ГРАТИС дупла порција пирошки
👉ГРАТИС дупла порција пилешки прсти
👉ГРАТИС дупла порција поховани копанчиња

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

Бидете во чекор со вашата продавница

Лесно следете ги нарачките на клиентите и растот на продажбата преку вашата контролна табла достапна на PC, таблет или телефон.

Исплата за продажба

Исплатата за вашите нарачки ја добивате веднаш при преземањето на нарачката од кај вас, а доставата препуштете ја на TaxiHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Pohovani daski – paket za 30 lica”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Pohovani DaskiСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Pohovani Daski
Visit Store

Product Enquiry

More Products