Paket NOA kapsuli po izbor so 2 Gratis Casi

Категорија: SKU: 99061

2,000 ден

(0 reviews)

Опис

Со порачка на NOA капсули по ваш избор со вредност од над 2000 денари, добивате 2 double wall еспресо чаши од 80 мл.

Чашите се со вредност од 490 денари: https://7grama.coffee/Blue-Nåmad-Double-Wall-espresso-cup-80ml-x2-чаши-p272435772

  

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Paket NOA kapsuli po izbor so 2 Gratis Casi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products