Paket 6 boksa Friends Dolce Gusto kapsuli so gratis casi

Категорија: SKU: 99047

1,560 ден

(0 reviews)

за 6 Friends производи по избор, добиваш 2 double wall чаши.

Опис

со купени 6 бокса* од 10 капсули по ваш избор, добивате 2 double wall чаши од 80мл.

-Friends Cappuccino

-Friends Caffe au Lait

-Friends Caramel Latte

-Friends Machiatto

Модел на чаши: https://7grama.coffee/Blue-Nåmad-Double-Wall-espresso-cup-80ml-x2-чаши-p272435772

*по ваш избор

При порачка на овој пакет, колегите од испорака ќе ве контактираат за да се договорите околу изборот Friends Dolce Gusto производите.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Paket 6 boksa Friends Dolce Gusto kapsuli so gratis casi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products