[OUTLET] Speakers Trevi AVX 615 Bluetooth 2.1 30W Wooden w/USB,microSD, Mp3 Black

2,990 ден

(0 reviews)

Опис

[OUTLET] Speakers Trevi AVX 615 Bluetooth 2.1 30W Wooden w/USB,microSD, Mp3 Black

OUTLET proizvod  (Нов производ, мали козметички оштетувања)
Poveke za Outlet proizvodi:  Повеќе за OUTLET...  

Specification
- Amplified subwoofer
- 2 speakers 2.1 system with Bass Reflex
- Wooden case compact sizes
- Music playback without cables throught BT devices
- Connect to PC, Laptop, Smartphone, Tablet
- MP3 files playback USB/SD
- 2 RCA stereo input
- Frequency response 80Hz - 20KHz
- Power: Sub 10W + Satellite 5Wx2 total 30W
- Power supply: 220-240V~50/60Hz

The Trevi AVX 615 BT 2.1 Amplified Speaker Set with Subwoofer consists of two compact sized audio speakers with wooden cabinet, ideal for amplifying audio, music and sound effects.

With a 2.1 system with bass reflex, a power of 10W for the amplified subwoofer and 5W for each of the two satellites, Trevi's speakers guarantee quality listening. Through the wireless Bluetooth wireless connection, they easily connect to smartphones, tablets, computers and TVs. In addition, the AVX 615 BT also plays Mp3 files from USB and MicroSD and is equipped with 2 stereo RCA inputs.

The Trevi AVX 615 BT 2.1 Amplified Speaker Set with Subwoofer is powered by a power cable and can also be managed remotely thanks to the supplied full control remote control.

More Info: Повеќе за производот... 

Гаранција: 12 месеци

Разгледајте ги сите производи на StoreHub

Бидете во тек со промоциите и попустите, заследете ја нашата Facebook страница StoreHub

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО СВЕТОТ НА ШОПИНГОТ

Шопинг 24/7 – 365

Шопинг забавата е во GO:Viral. Ви нудиме најразлични категории, инстантно доставени преку TaxiHub на вашата посакувана адреса во Скопје за само 1 час или низ Македонија за само 1 ден.

Продавајте на најпосетуваната шопинг дестинација во Македонија

Без разлика дали сте сопственик на бренд, препродавач, нови сте во продажбата или го правите тоа со години – GO:Viral има широк спектар на опции кои ќе ви помогнат да го најдете вашиот клиент и да го развиете вашиот бизнис онлајн.

Изградете бесплатна онлјан продавница

Доколку сте фирма или индивидуалец, доколку нудите нови или половни производи, GO:Viral е совршеното место за да ги пласирате вашите производи.

Онлајн продавница во 4 чекори

Создади профил

Создадете профил како продавач. Внесете име и лого и пополнете ги останатите полиња. Вашата продавница е изградена. Честитки!

Внесете ги вашите производи

Внесете неограничен број на производи, менувајте цени, давајте попусти и правете промоции.

Бидете во чекор со вашата продавница

Лесно следете ги нарачките на клиентите и растот на продажбата преку вашата контролна табла достапна на PC, таблет или телефон.

Исплата за продажба

Исплатата за вашите нарачки ја добивате веднаш при преземањето на нарачката од кај вас, а доставата препуштете ја на TaxiHub

Стани Продавач

Контакт: 078405010

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “[OUTLET] Speakers Trevi AVX 615 Bluetooth 2.1 30W Wooden w/USB,microSD, Mp3 Black”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

KristijanHubСè уште нема оценки!
Visit Store
More Products