OroNero 300 парчиња ESE хартиени патрони

Категорија: SKU: 98523

2,670 ден

(0 reviews)

Опис

50% Арабика : 50% Робуста

Богато со крема и убав нежен вкус.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “OroNero 300 парчиња ESE хартиени патрони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products