Original FRIENDS by Warner Bros™️ Duo 2 во 1 кафемат Nespresso+Dolce Gusto

Категорија: SKU: 99018

7,990 ден

(0 reviews)

Опис

Првиот кафемат во светот кој може да работи со Dolce Gusto, но и со Nespresso капсули.

Се работи за 2 кафемати во 1.

19 бара притисок за покремасто еспресо, 4 бара повеќе од Dolce Gusto.

Лиценциран производ на Warner Bros™️.

Гаранција 1 година.

Официјaлен линк: https://www.caffeluxe.com/friends-duo-machine

Media:

https://www.mirror.co.uk/money/shopping-deals/you-can-now-buy-friends-22794966

Прогласен за еден од нај добрите кафемати во Англија:

https://www.goodhomesmagazine.com/shopping/7-of-the-best-coffee-machines/

Гаранција: 12 месеци

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Original FRIENDS by Warner Bros™️ Duo 2 во 1 кафемат Nespresso+Dolce Gusto”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products