NUK 5457 ACTION CUP 300ml чаша со цевка 12+

Категорија: SKU: NUK-41

650 ден

999 на залиха

Опис

Пиењето од чаша е забавно за деца од 12 месеци

  • Нов систем за затворање:
  • Силиконската слама може да се скрие во вртливата обвивка
  • Хигиенски и безбеден
  • Без БПА
  • Цената е за 1 парче 300мл
Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products