NORMADERM Лосион за чистење на лицето и стеснување на порите 200 ml

Категорија: SKU: VCHY-12 Ознаки: ,

899 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Лосион за чистење на кожа со неправилности.
За жени со чувствителна кожа подложна кон неправилности и проширени пори. Ексфолирачките состојки ги отзатнува и стеснуваат порите, а воедно истовремено и ја матираат кожата. Површината на кожата е за само еден момент порамномерна. Веќе после првото нанесување, порите се стеснети, а кожата е матирана.
Лосионот не се исплакнува и е нежен кон вашата кожа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “NORMADERM Лосион за чистење на лицето и стеснување на порите 200 ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products