NL Osteo Gelatin 400 Caps

Категорија: SKU: DMTZ-122

1,280 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Комбинација од колаген хидролизат и MSM (метилсулфонилметан).
Желатинот ги обезбедува компонентите на колаген, кој е основно врзивно ткиво и се наоѓа во кожата,’рскавиците, ‘рбетните дискови, зглобовите, коските и забите.
Оваа формула е збогатена со MSM (метилсулфонилметан).

Препорачана употреба: Земете 6-10 капсули дневно, по можност на празен стомак.

Состојки: колаген хидролизат, желатинска каспула (направена од чист желатин, вода, метилсулфонилметан.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “NL Osteo Gelatin 400 Caps”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products