NL 100 WHEY SHREDDED 30g/belo cokolado/jagoda/kolaci

Категорија: SKU: DMTZ-6

67 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

100 Whey Shredded е протеински пијалок во прав со вкус на колачи и бело чоколадо со јагода со засладувачи за поддршка на високо протеинска диета. Постојат научни докази дека комбинацијата на интензивно физичко вежбање и зголемен внес на протеини ќе придонесе за раст и одржување на мускулната маса и за одржување на нормални коски*. Покрај тоа што работиме само со висококвалитетни производители на суровини, ги тестиравме нашите протеини преку ригорозни анализи, што резултира во производ кој исто така има одличен вкус. Производот е збогатен и со DigeZyme®, дигестивни ензими (DigeZyme® е регистриран заштитен знак на Sabinsa Europe GmbH).

Употреба: измешајте 1 дозер (30 g) со
250 ml вода или млеко и земете 1-2 п. дневно.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “NL 100 WHEY SHREDDED 30g/belo cokolado/jagoda/kolaci”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products