Neutrogena kрем за раце и нокти 75ml

Категорија: SKU: NTRG-20

320 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Кремот за раце и нокти со норвешка формула Neutrogena® Norwegian Formula® претставува комбинација од богатата норвешка формула и пантенол, за уникатна нега на вашите раце и нокти. Неговата уникатна формула со немрсна текстура лесно се впива и дејствува на четри начини за да уживате во убави раце и нокти:1. Интензивно ја навлажнува и ја потхранува кожата 2. Двојно ги зајакнува ноктите За секојдневна употреба. Нанесете и измасирајте на рацете 3. Ги омекнува кутикулите 4. Ги измазнува нерамнините на кожата

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena kрем за раце и нокти 75ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products