Neutrogena Deep Moisture Oil in Lotion Маслен лосион за многу сува кожа 400ml

Категорија: SKU: NTRG-22

300 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Оваа уникатна норвешка формула „Norwegian formula®“ е збогатена со навлажнувачки глицерин и потхранувачки масла, со што ќе уживате во 48 часа навлажнета кожа и брзо впивање на лосионот за длабоко навлажнување на кожата, со сатенска нежност.Неговата лесна и немрсна текстура веднаш се впива во кожата, по што кожата е мека, потхранета и здрава. Вода, течен парафин, глицерин, масло од Sesamum Indicum, хидрогенирани палмини глицериди, цетил алкохол, каприлил гликол, калиум цетил фосфат, карбомер, натриум полиакрилат, натриум хидроксид, феноксиетанол, парфем. За најдобри резултати, нанесувајте наутро и навечер на целото тело. Нанесете повторно по туширањето или бањањето на сува кожа.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena Deep Moisture Oil in Lotion Маслен лосион за многу сува кожа 400ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products