Neutrogena Cellular Boost De-ageing Nigth Care 50ml

Категорија: SKU: NTRG-16

1,200 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Клинички докажаната формула содржи: HexinolTM инспириран од природата, кој го спречува стареењето и го стимулира создавањето на природниот колаген и еластин во кожата и ја обновува површината на кожата.***Витаминот Ц* помага во подобрувањето на нерамномерниот тен на кожата и ги намалува темните дамки.Видливи резултати за само 4 недели.**Клинички докажано. Соодветно за чувствителна кожа.*Дериват на витамин Ц. **Клиничка студија, 42 жени, користење двапати дневно. ***тест ин-витро.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena Cellular Boost De-ageing Nigth Care 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products