Neutrogena Потхранувачки крем за стапала 100ml

Категорија: SKU: NTRG-18

385 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Овозможува 24-часовно навлажнување, • Ја спречува појавата на груба и задебелена кожа. Упатство за употреба: нанесувајте најмалку двапати дневно. СОСТАВ: вода, глицерин, цетеарил алкохол, течен парафин, циклопентасилоксан, диметикон, пантенoл, микрокристалински восок, бисаболол, алантоин, парафин, натриум цетеарил сулфат, натриум сулфат, палмитинска киселина, стеаринска киселина, ментол, токоферил линолеат, дилаурил тиодипропионат, метилпарабен, пропилпарабен, парфем

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena Потхранувачки крем за стапала 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products