Neutrogena Крем за нега на испукани петици 50ml

Категорија: SKU: NTRG-17

385 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Својства: Кремот за нега на испукани петици „Neutrogena® Cracked heel foot cream“ интензивно ја навлажнува и ја потхранува сувата, оштетена и испуканата кожа на петицитеРазвиен во соработка со дерматолози, неговата уникатна формула содржи:
• пантенол, познат по неговото изразено потхранувачко дејство .Глицерин, кој ја враќа природната влажност на кожата.
Видливи резултати на оштетените и испукани петици уште од првиот ден. Кожата е забележително помека, помазна и понежна.
Потхранувачката текстура е нелеплива и лесно се впива во кожата.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena Крем за нега на испукани петици 50ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products