Neutrogena Брзо апсорбирачки крем за стопала 100ml

Категорија: SKU: NTRG-19

385 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Клинички е докажано дека кремот за стапала со норвешка формула (Norwegin Formula) со глицерин брзо се впива и ги навлажнува сувите стапала цели 24 часа.Интензивно ја навлажнува кожата, за здрава и особено мека кожа на стапалата. Вода, глицерин, течен парафин, петролатум, изопропил палмитат, стеарил алкохол, синтетички восок, диметикон, PEG-100 стеарат, глицерил стеарат, пантенол, алантоин, палмитинска киселина,
стеаринска киселина, амониум Упатство за употреба: нанесувајте најмалку еднаш дневно на стапалата. акрилоилдиметилтаурат/VP кополимер, етилхексилглицерин, акрилати/
C10-30 алкил акрилат вкрстен полимер, динатриум EDTA, натриум хидроксид, лимонска киселина, токоферол,
феноксиетанол, парфем.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neutrogena Брзо апсорбирачки крем за стопала 100ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products