Nespresso Inissia со 400 капсули

Категорија: SKU: 98456

9,590 ден

(0 reviews)

Опис

  • Оригинален Крупс-Delonghi неспрессо кафемат произведен за Италијанскиот пазар.

Овој пакет содржи:

-оригинален Неспресо кафемат Inissia,

400 бесплатни еспресо капсули: форте, интенсо, овезувио, сета, кариока, лунго, ристрето, корпосо, еццелсо и класико.

Гаранција: 12 месеци.

Рок на траење на самите капсули: 24 месеци, поради новата Self Protected технологија.

Избор на капсули: http://tinyurl.com/Kapsulinsp

George Clooney & Nespresso реклами: http://bit.ly/2v0CIPy

Nespresso is the Apple of coffeemakers: https://pando.com/2013/12/17/nespress-is-the-apple…


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Nespresso Inissia со 400 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products