Nespresso Inissia со вклучени 200 капсули

Категорија: SKU: 98846

8,990 ден

(0 reviews)

Опис

  • Оригинален Крупс-Delonghi неспрессо кафемат произведен за Италијанскиот пазар.

Овој пакет содржи:

-оригинален Неспресо кафемат Inissia,

-200 капсули по еднаков избор повеѓу нашите брендови.

Гаранција: 12 месеци.

Избор на капсули: http://tinyurl.com/Kapsulinsp

Зошто Неспресо?

✅Бр. 1 кафемат во ЕУ во последните 10 години.

✅Единствен со 19 бари притисок за супер кремасто кафе.

✅Отворен концепт. Скоро сите кафе брендови во светот произведуваат капсули за Неспресо кафематот.

Не сте “врзани” само за 1 кафе.

✅Прифатливи цени на капсули од само 11 денари 👉🏻 http://tinyurl.com/Kapsulinsp

🚚карго испорака ☎️078.322.122


George Clooney & Nespresso реклами: http://bit.ly/2v0CIPy

Nespresso is the Apple of coffeemakers: https://pando.com/2013/12/17/nespress-is-the-apple…


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Nespresso Inissia со вклучени 200 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products