Nescafe Dolce Gusto Limited Edition White Collection x48 капсули

Категорија: SKU: 99257

850 ден

(0 reviews)

Опис

Асортиман од 48 напитоци со кафе и млеко:

8 caffe con leche intenso

8 caffe con leche

8 caffe con leche decaf

8 caffe con leche delicato

8 cortado

1 капсула = 1 напиток, не се потребни 2 капсули за 1 напиток.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Nescafe Dolce Gusto Limited Edition White Collection x48 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products