Neronobile Dolce Gusto NOCCIOLINO/Лешник Cappuccino 16 пар.

Категорија: SKU: 98572

270 ден

(0 reviews)

Опис

Кафе Лате / Капучино со вкус на лешник со користење на само 1 капсула.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neronobile Dolce Gusto NOCCIOLINO/Лешник Cappuccino 16 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products