Neronobile Dolce Gusto Extreme Qualità Oro 16 пар.

Категорија: SKU: 98570

250 ден

(0 reviews)

Опис

Едно од најмоќните еспреса на планетава со индекс на кофеин 13/13. Спој на 6 разлини Робусти со супер висок ниво на кофеин.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neronobile Dolce Gusto Extreme Qualità Oro 16 пар.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products