Neronobile Dolce Gusto Cappuccino 16 парчиња

Категорија: SKU: 98574

270 ден

(0 reviews)

Опис

Единствена капсула за Долче Густо кафемати со која може да приготвите капучино со само една капсула која содржи кафе и млеко.

Капучино со само еден клик и една капсула.

CAPPUCCINO

A tasty foamy cloud, soft and consistent, hides a delicate taste of coffee to create a harmonious couple: it has never been this easy to prepare a state-of-art cappuccino.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Neronobile Dolce Gusto Cappuccino 16 парчиња”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products