Moka Pot Exquisite Blue Nåmad 3 со Гратис 250г.еспресо

Категорија: SKU: 98699

990 ден

(0 reviews)

Опис

Со оваа мока добивате гратис 250 грама Арома е Густо или Primo Matino. еспресо на Carraro.🇮🇹

Рачно изработен Moka Pot кафемат за до 3 мока еспреса, од Италијанскиот експерт за преносни кафемати https://www.bluenaamad.coffee/

Предности:

-Мобилност, може да го понесете било каде, не е потребна електрична енергија да се приготви вкусно мока еспресо. Иделано за секоја викендица, за пат, канцеларија..Може да користите плинско, рерна, или приготвите еспресо на жар.

-Флексибилност и економичност, корисите мелено еспресо по ваш избор. Цена на Италијанско мелено еспресо во нашите продажни места за 250 грама веќе од 129 денари, доволно за 35 еспреса.

Избор на мелени еспреса: 👉🏻 https://tinyurl.com/MelenoEspresso

-Издржливост, буквално невозможно е да се расипе.

-Може да приготвите до 3 еспреса одеднаш.

❌❌ не се препорачува миење во машина за садови или користење на абразивни средства за чистење.

не смее да се користи ситно мелено кафе или турско. Ситно меленото кафе може да ја блокира вашата мока.

Нашиот канал на Youtube: bit.ly/BlueNomadYT

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Moka Pot Exquisite Blue Nåmad 3 со Гратис 250г.еспресо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products