MODILAC 2 PRECISION млечна формула за доенчиња 700g

Категорија: SKU: MDLC-4

1,090 ден

(0 reviews)

999 на залиха

Опис

Повеќе од 35 години, дизајниравме млечни формули за доенчиња на врвно истражување за исхраната за да бидат секогаш што е можно поблиску до мајчиното млеко.
Како дополнување на постепено разновидна храна, Precision 2 ги задоволува специфичните нутритивни потреби на доенчето од 6 до 12 месеци*.
1. витамини Витамини А, Ц и Д* кои придонесуваат за нормално функционирање на имунолошкиот систем.
2. dhaDHA* масна киселина од семејството Омега 3

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “MODILAC 2 PRECISION млечна формула за доенчиња 700g”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Anni FarmСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Anni Farm
Visit Store
More Products