Milky Way by Mars™️for Dolce Gusto hot chocolate x8 капсули

Категорија: SKU: 99017

320 ден

(0 reviews)

Напитокот не содржи кафе. Kids friendly.

Опис

Топло чоколадо од најголемиот производител на чоколадо во светот Mars.

1 капсула=1напиток

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Бидете први кои ќе разгледате “Milky Way by Mars™️for Dolce Gusto hot chocolate x8 капсули”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

You have to login to add images.

Blue NamadСè уште нема оценки!
  • Име на продавница: Blue Nåmad Coffee shop
Visit Store
More Products